۰
ديدار دكتر كيخا با وزير جهاد كشاورزي درخصوص خشکسالی منطقه سیستان - دوشنبه مورخه ٩٧/١/٢٧ ساعت ١٧:٣٠

دیدار دکتر کیخا با وزیر جهاد کشاورزی درخصوص خشکسالی منطقه سیستان – امروز دوشنبه مورخه ٩٧/١/٢٧ ساعت ١٧:٣٠

       خبرها      ۲۷ فروردین, ۱۳۹۷

در ادامه پیگیری های بعمل آمده در خصوص خشکسالی شدید در منطقه سیستان، امروز جلسه ای با حضور وزیر محترم جهاد کشاورزی و تعدادی از معاونین و مدیران ایشان در محل دفتر وزیر تشکیل و موارد زیر مورد بحث و…… بیشتر »

۰
ديدار دكتر كيخا با وزير ورزش و جوانان دوشنبه مورخه ٩٧/١/٢٧

دیدار دکتر کیخا با وزیر ورزش و جوانان امروز دوشنبه مورخه ٩٧/١/٢٧ ساعت ١۶:٣٠

       خبرها      ۲۷ فروردین, ۱۳۹۷

در این دیدار ابتدا وضعیت منطقه سیستان و مشکلات و تنگناههای ورزشی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت. پس از آن ضمن دعوت از وزیر محترم جهت سفر به منطقه در ادامه توافقات قبلی در سال گذشته در خصوص…… بیشتر »

۰
02862223012363504282

قدردانی جمعی از بزرگان، معتمدان و کشاورزان سیستان از دکتر کیخا

       سایر مطالب      ۲۷ فروردین, ۱۳۹۷

جناب آقای دکتر احمد علی کیخا نماینده  مردم شریف  سیستان در مجلس شورای اسلامی ? سلام و درود بیکران بر اندیشه تابناک و بر همت و تار و پود وجودت که تشنه آبادانی و سازندگی است پیگیری های اخیر شما…… بیشتر »

۰
18-4-14-114151397-01-2511.30.22

مصاحبه دکتر کیخا با خبرآنلاین. بحران‌خشکسالی در سیستان‌وبلوچستان/ امنیت‌ملی درخطر است

       مصاحبه ها      ۲۶ فروردین, ۱۳۹۷

کیخا: کل استان سیستان و بلوچستان به ۴۰۰ تا ۵۰۰ میلیون متر مکعب آب شرب نیاز دارد نماینده مردم زابل و زهک گفت: در زابل مشکل اصلی تامین آب کشاورزی است و علاوه بر این در بخش‌هایی از شمال دشت…… بیشتر »

۰
290940_orig

تقدیر جمعی از بزرگان و معتمدین سیستان از دکتر کیخا

       سایر مطالب      ۲۴ فروردین, ۱۳۹۷

باسمه تعالی? ?جناب آقای دکتر احمد علی کیخا نماینده مردم شریف سیستان در مجلس شورای اسلامی ?سلام و درود از سر جان مردم سیستان بر اندیشه ی تابناک و بر همت بلند تو و بر تار و پود وجودت که…… بیشتر »

۰
02862223012363504282

بیانیه تقدیر و تشکر جمعی از مرزنشینان، فرهیختگان، دانشگاهیان و جوانان شهرستان هیرمند

       سایر مطالب      ۲۴ فروردین, ۱۳۹۷

? جناب آقای  دکتر احمدعلی کیخا نماینده محترم مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی سلام علیکم ? ما جمعی  از مرزنشینان و جوانان دانشگاهیان فرهیختگان شهرستان هیرمند ضمن تقدیر و تشکر از پیگیری های مکرر حضرتعالی  طی  چند روز اخیر…… بیشتر »

۰
5950-6827-2034-7265

تشکر و قدردانی مهندس علیم یارمحمدی نماینده مردم شریف زاهدان از دکتر کیخا

       سایر مطالب      ۲۴ فروردین, ۱۳۹۷

♦️ “جناب آقای دکتر کیخا نماینده محترم و فهیم مردم شریف زابل، زهک، نیمروز، هیرمند و هامون در مجلس شورای اسلامی” ✴️ در هفته اخیر و در نوبت های مکرر بحران های ناشی از خشکسالی چند ساله در سیستان و…… بیشتر »

۰
1450932831-104navayeabidar

اعلام وصول سوال ۳ نماینده از ظریف درباره اکوسیستم آبی مشترک ایران و افغانستان

       خبرها      ۲۴ فروردین, ۱۳۹۷

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی سوال ملی نمایندگان را اعلام وصول کرد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محمدعلی وکیلی در نشست علنی امروز (چهار شنبه، ۲۲ فروردین ماه) سوال ملی احمدعلی کیخا، حبیب الله دهمرده و حسینعلی شهریاری…… بیشتر »

۰
photo_2016-07-15_17-56-50

نماینده مردم زابل در مجلس خطاب به وزیر امور خارجه گفت: آیا از افغانستان می‌ترسید، چرا سفیر افغانستان را احضار نمی‌کنید، چرا سخنگوی شما ساکت مانده است، مگر حقابه هامون مسئله ملی نیست.

       خبرها      ۲۴ فروردین, ۱۳۹۷

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، احمدعلی کیخا در نشست علنی امروز (سه شنبه، ۲۱ فروردین ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی گفت: نمی‌دانم با چه زبانی حرف بزنم تا مسئولان صدای مردم را بشنوند. مردم به دلیل بی‌آبی…… بیشتر »