۰

سایر مطالب

تقدیر جمعی از بزرگان و معتمدین سیستان از دکتر کیخا

فروردین ۲۴, ۱۳۹۷ در ۱۰:۳۱ ب٫ظ توسط

290940_orig

باسمه تعالی?

?جناب آقای دکتر احمد علی کیخا
نماینده مردم شریف سیستان در مجلس شورای اسلامی

?سلام و درود از سر جان مردم سیستان بر اندیشه ی تابناک و بر همت بلند تو و بر تار و پود وجودت که تشنه ی آبادی و سازندگی است.

?اکنون هنگام بهار است و هر آن کجا که آبی باشد و آبادی به یقین درختان سبز شده و مرغان در خروش آمده اند و کشاورزان امیدوارند، اما در دیار ما که روزی برکت خیز بود و نعمت فراوان داشت، اثری از آبی که آبادی بیاورد و بهاری که سر سبزی را امید و نوید بدهد نیست و تنها نور امیدی که در قلب های مردم جان بر لب آمده این خط روشن شد، نطق هوشمندانه، درد مندانه و فریاد بلند ساکنان این خطه بود که با بیان شیوا و رسای حضرت عالی از تریبون مجلس به گوش مسوولان رسید.

?الحق که زاده سیستانید و از سر سوز و دردمندی و دردشناسی سخن گفتید. درود و دعای خیر این مردم نجیب و مظلوم بدرقه ی راهت باد.
اما اگر نبود دردشناسی شما،  چه کسی فریاد داد خواهی مردم ما را به گوش مسولان می رساند. به راستی حکایت عجیبی است حال مردمی که روزی ساحل نشین دریا بوده اند و امروز  با طوفان های  بنیان کن دست و پنجه نرم میکنند. خشکسالی شبیخون زده است و کشاورزان در بهت و ناباوری خاموش مانده اند و دامداران دام  هایشان را  به ثمن بخس فروخته اند.

?ما نمایندگان و معتمدان جمعی از مردم سیستان ضمن قدردانی از نماینده محبوب و پرتلاشمان جناب آقای دکتر کیخا که مصرانه و با قاطعیت پیگیر حل بحران آب سیستان هستند، از مسولان محترم و ارجمند دولتی می خواهیم هر چه سریعتر همه امکانات و توانمندی های اجرایی کشور را برای حل این بحران ملی بسیج نمایند.

?بار دیگر تاکید می کنیم که هرگونه تعلل در حل مشکل آب سیستان پیامدهای بسیار ناگواری خواهد داشت .

#جمعی_ازبزرگان_و_معتمدین_سیستان:

حاج شریف شاهوزهی
دکترصالح دهمرده
حاج خدانور براهویی
حاج حسین دهمرده
حاج حبیب رخشانی
حاج شریف سنچولی
کربلایی غلامحسین مومنی
عیسی خان براهویی
سرهنگ حاج عبدالرحمان نورزهی
کربلایی صالح همت کوهسار
حاج محمد سلیم سراوانی
حاج سیدی بارانی
حاج احمد امیرشاهی
حاج عباس شیخی کبیر
حاج نبی کیانی
حاج محمد پاکدامن
حاج صمد نارویی
حاج قوس الدین شاهوزهی
حاج محمد گل ساربانی
امین سرابندی
حاج نبی شه بخش
محمد همت کوهسار

پاسخ دهید