۰

خبرها

شورای برنامه ریزی و توسعه استان با حضور دکتر نوبخت، نمایندگان و مسوولین استانی

مهر ۳, ۱۳۹۵ در ۷:۰۷ ب٫ظ توسط

شورای برنامه ریزی و توسعه استان با حضور دکتر نوبخت، نمایندگان و مسوولین استانی

دکتر کیخا در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان ضمن تقدیر و تشکر فراوان از تلاش های بی شائبه دولتمردان در سطح ملی و استانی برای توسعه استان و با استناد به گزارش رییس سازمان برنامه و بودجه استان و بیان نمونه هایی از معضلات مردم در شمال و جنوب استان، بیان داشتند که دو مشکل اصلی استان، کمبود بودجه و فقدان نگاه ها و برنامه های راهبردی توسعه در ابعاد و موضوعات مختلف است. از آنجایی که این دو مساله وظیفه اصلی سازمان برنامه و بودجه کشور است، که آقای دکتر نوبخت امروز سکان دار این سازمان است، لازم است تا دولت و شخص ایشان به مردم استان که بیشترین همراهی را با دولت داشته اند، با نگاه ویژه این معضلات را برطرف نمایند.

ایشان در پایان پیشنهاد دادند که برای خروج از این بن بست عقب ماندگی و بر اساس اصول قانون اساسی، لازم است تا آقای رییس جمهور یکی از وزرا را به عنوان نماینده تام الاختیار دولت و به عنوان وزیر معین انتخاب و ماموریت دهد تا با اختیارات رییس جمهور و دولت پشتیبان مدیران استانی برای توسعه استان و جبران عقب ماندگی های تاریخی باشد.

دکتر نوبخت در جریان بیاناتش پذیرفت که وزیر ویژه و معین استان باشد و از هیچ تلاش و کوششی برای توسعه استان دریغ نخواهد ورزید.

برچسب‌ها, , , , , , ,

پاسخ دهید